skip to Main Content

Interview will be done at İTÜ Maçka Kampüsü, İşletme Fakültesi, Akademik Kurul Salonu at 27 June 2018 Wednesday 2:00 PM.

#

Number

Name

Time

1

101303

Berrak Oğuz

14:00-14:30

2

101326

Ezgi Ulu

14:00-14:30

3

101521

Erhan Kurubaş

14:00-14:30

4

101571

Özgün Akın

14:00-14:30

5

101575

Tuncer Özselçuk

14:00-14:30

6

101576

Pınar Ece Mutlu

14:00-14:30

7

101596

Damla Doğru

14:00-14:30

8

101612

Salih Şahin

14:00-14:30

9

101623

Ecem Öztürk

14:00-14:30

10

101752

Ezgi Sedef Kaya

14:00-14:30

11

101769

Merve İlayda Çadırcı

14:00-14:30

12

102124

Yuşa Bora Öner

14:00-14:30

13

102150

Hasan Oğuzcan Erdeniz

14:00-14:30

14

102469

Serap Aydoğdu

14:00-14:30

15

102595

İlkan Yıldırım

14:00-14:30

16

102631

Tuğçe Aydemir

14:00-14:30

17

102636

Elif Lelik

14:00-14:30

18

102637

Mehmet Gencay Yeşil

14:00-14:30

19

102639

Sümeyye Alpay

14:00-14:30

20

102659

İmran Bozacı

14:00-14:30

21

102710

Ecemnur Sıcak

14:00-14:30

22

102720

Ömer Sevinçtekin

14:00-14:30

23

102741

Muhammet Soysal

14:00-14:30

24

102756

Selimcan Gültekin

14:00-14:30

25

102773

Alikan Tunalı

14:00-14:30

26

102786

Yağmur Simge Targal

14:00-14:30

27

102820

Recep Uçev

14:00-14:30

28

102871

Can Çelikman

14:00-14:30

29

103009

Can Fulya Ayvaz

14:00-14:30

30

103067

Zeynep Tuba İnanç

14:00-14:30

31

103087

Görkem Andaç Kiriş

14:30-15:00

32

103106

Büşra Akbaba

14:30-15:00

33

103160

Mustafa Cem Akın

14:30-15:00

34

103170

Selin Özgür

14:30-15:00

35

103174

Burcu Altun

14:30-15:00

36

103246

Bahar Turgut İnan

14:30-15:00

37

103252

İsmet Gökşen

14:30-15:00

38

103291

Murat Savur

14:30-15:00

39

103330

Aslı Demir

14:30-15:00

40

103348

Özgür Aksoy

14:30-15:00

41

103352

Gülcan Öğündür

14:30-15:00

42

103378

Özlem Kılıçoğlu

14:30-15:00

43

103390

Asilhan Mehmet Nacar

14:30-15:00

44

103431

Oğuz Can Çağlar

14:30-15:00

45

103533

Kadir Şenkaya

14:30-15:00

46

103574

Vahide Öztürk

14:30-15:00

47

103585

Ozan Elaldı

14:30-15:00

48

103591

Emre Usta

14:30-15:00

49

103623

Onur Mutlu

14:30-15:00

50

103628

Cansu Saraç

14:30-15:00

51

103673

Ozan Gül

14:30-15:00

52

103694

Özgün Kıvanç Akçay

14:30-15:00

53

103699

Sevda Dilek

14:30-15:00

54

103773

Baran Demiray

14:30-15:00

55

103774

Ahmet Onur Irmak

14:30-15:00

56

103851

Şükrü Yavuz

14:30-15:00

57

103915

Gizem Yazgıç

14:30-15:00

58

103933

Gizem Tırlı

14:30-15:00

59

103993

Orhan Vatandaş

14:30-15:00

60

104020

Nihal Er

14:30-15:00

61

104103

Murat Yılmaz

15:00-15:30

62

104106

Gönenç Eker

15:00-15:30

63

104345

Gencay Çağırgan

15:00-15:30

64

104405

Müzeyyen Köroğlu

15:00-15:30

65

104463

Ali Rıza Vardarlı

15:00-15:30

66

104575

Sezen Vural

15:00-15:30

67

104595

Betül Ekiz

15:00-15:30

68

104755

Menekşe Sena Kaya

15:00-15:30

69

104824

Buket Doğan

15:00-15:30

70

105227

Enise Nihan Eke

15:00-15:30

71

105246

Berker Devirek

15:00-15:30

72

105265

Ayşegül Coşkun Karageyik

15:00-15:30

73

105306

Elçin Atılgan

15:00-15:30

74

105368

Zülal Tuğçe Yıldırım

15:00-15:30

75

105479

Ali İhsan Demirbağ

15:00-15:30

76

105499

Cansu Aktaş Dinçel

15:00-15:30

77

105575

Enes Özdemir

15:00-15:30

78

105841

Murşit Sezen

15:00-15:30

79

106067

Cenk Okan Özpay

15:00-15:30

80

106102

Cem Koray Koçak

15:00-15:30

81

106112

Sümeyra Nur Yatkın

15:00-15:30

82

106304

Hulusi Emre Sürmeli

15:00-15:30

83

106390

Nusret Onur Kalemci

15:00-15:30

84

106452

Nazlı Gülüm Mutlu

15:00-15:30

85

106570

İsmail Can Demirkan

15:00-15:30

86

106850

Beren Akdeniz

15:00-15:30

87

106889

Ahmet Furkan Erker

15:00-15:30

88

106906

Durmuş Ali Gülhan

15:00-15:30

89

106926

Ahmet Ulaş Yılmaz

15:00-15:30

90

106941

Ahmet Yoldaş

15:00-15:30

91

107209

Sibel Kılıç

15:30-16:00

92

107300

Marco Sindlinger

15:30-16:00

93

107371

Orhan Gazi Yalçın

15:30-16:00

94

107377

Diren Dilancan Dok

15:30-16:00

95

107421

Arda Baysallar

15:30-16:00

96

107447

Havva Gökçay Dinç

15:30-16:00

97

107464

Barış Candan Piyade

15:30-16:00

98

107479

 

15:30-16:00

99

107679

Mehmet Ali Erdin

15:30-16:00

100

107863

Ali Kemal Öztabak

15:30-16:00

101

107894

Ömer Burak Işık

15:30-16:00

102

108031

Fatih Özcan

15:30-16:00

103

108102

Ayşenur Büşra Göbekli

15:30-16:00

104

108238

Gökşen Gültekin

15:30-16:00

105

108299

Pınar Yaşar

15:30-16:00

106

108491

Eray Ateş

15:30-16:00

107

108592

Volkan Köseoğlu

15:30-16:00

108

108598

Murat Orhan

15:30-16:00

109

108709

Tansel Kılıç

15:30-16:00

110

108721

Seda Durak

15:30-16:00

111

108762

Meltem Aksoy Köse

15:30-16:00

112

108785

Uğur Kızıltepe

15:30-16:00

113

108931

Tahsin Fırıncı

15:30-16:00

114

108941

Oytun Sarıkoca

15:30-16:00

115

108958

Gökçe Ezeroğlu

15:30-16:00

116

108975

Seyit Fatih Kuran

15:30-16:00

117

109005

Baharçiçeği Veyisoğlu

15:30-16:00

118

109034

Hakan Elmas

15:30-16:00

119

109235

Süleyman Talha Öztürk

15:30-16:00

120

109462

Hande Çıbıkçı

15:30-16:00

121

109488

Emre Gülher

16:00-16:30

122

109510

Kadir Kemal Dursun

16:00-16:30

123

109545

Sibel Gürbüz

16:00-16:30

124

109689

İnci Nur Saygılı

16:00-16:30

125

109709

Emre Can Kılıç

16:00-16:30

126

109710

Yusufcan Toprak

16:00-16:30

127

109930

Zeynep Gür

16:00-16:30

128

109944

Gülay Güldesli

16:00-16:30

129

109966

Hatice Kocaosmanlar

16:00-16:30

130

110056

Ömer Orkun Mungan

16:00-16:30

131

110089

Şevki Mert Atlı

16:00-16:30

132

110109

Emre Saraç

16:00-16:30

133

101873

Ekşimcik Yelinay Canayak

16:00-16:30

134

101876

Neşe Çınar

16:00-16:30

135

102101

Emre Can

16:00-16:30

136

102104

Berat Akman Tetik

16:00-16:30

137

102331

Kübra Tatlıdil

16:00-16:30

138

102421

Hakan Şahin

16:00-16:30

139

102894

Taha Serhat Tonbul

16:00-16:30

140

103233

Mehmet Doğan Altınbaş

16:00-16:30

141

103647

Karun Nora Malhasoğlu

16:00-16:30

142

103899

Kemal Mutlu

16:00-16:30

143

103922

Aykut Kızıl

16:00-16:30

144

104238

Buse Kaya

16:00-16:30

145

104343

Deniz Öğüt

16:00-16:30

146

105074

Murat Şekercan

16:00-16:30

147

105091

Ali Uçar

16:00-16:30

148

105236

Betül Arslan

16:00-16:30

149

105599

Sinem Bekoğlu

16:00-16:30

150

105760

Oğuzhan Bartuğ Kurukaya

16:00-16:30

151

107296

Özdecan Gürcan

16:30-17:00

152

107495

Yiğit Yakut

16:30-17:00

153

107555

Sibel Kılıçsoy Öztürk

16:30-17:00

154

108095

Esra Turan

16:30-17:00

155

108326

Metin Çetinkaya

16:30-17:00

156

108417

Bilal Çıtak

16:30-17:00

157

108773

Mustafa Koç

16:30-17:00

158

108907

Sena Ulusan

16:30-17:00

159

109057

Özgün Yıldırım

16:30-17:00

160

109798

Ali Oğuz

16:30-17:00

161

109905

Seçkin Tayfun Çağlayan

16:30-17:00

162

102109

Mustafa Burak Akmeşe

16:30-17:00

163

102774

Cihan Babataş

16:30-17:00

164

103294

Sait Bayram

16:30-17:00

165

103978

Resul Güneş

16:30-17:00

166

106095

İrem Okyaylı

16:30-17:00

167

106706

Uğur Topcu

16:30-17:00

168

107630

Alaattin Kayrak

16:30-17:00

169

108202

Okan Tünalp

16:30-17:00

170

108354

Gülşah Erer

16:30-17:00

171

108512

Erman Yılmaz

16:30-17:00

172

108825

Canberk Berber

16:30-17:00

173

108900

Sacid Ögeday Uçurum

16:30-17:00

174

109171

Feyiz Pekel

16:30-17:00